שייט לאנטרקטיקה

22 יום

שיט יוקרתי לאנטארקטיקה בין קרחוני הקוטב

ישנן הפלגות המשנות לעד את הדרך בה חשבת על עולם, מכיוון שהן מעוררות רגשות עזים, עשירות בחוויות חושיות, ומלאות במפגשים יוצאי דופן. ‘היבשת הלבנה’ המיתולוגית, אשר שכנה זמן רב כרוח רפאים על מפת העולם, חושפת בפנינו כעת את תוואי הנוף המרהיב שלה: מדבר קוטבי קסום העשוי מקרח וממים, מרחב קרח עצום המוסווה על ידי צבעים ססגוניים, בו לבן וכחול יוצרים שילוב עדין, דממה אינסופית בתוכה והטבע המזכיר את ראשוניותו ובעלותו בעולמנו.
דרום אמריקה, יבשת תוססת המשלבת צבעוניות, טבע, אקזוטיות ומסתורין. עירוב מרתק של תרבויות, יופי ונוסטלגיה. נצא למסע מרתק מקלפאטה שבארגנטינה, דרך טורס דל פיינה שבצ’ילה, לא נוותר על בואנוס איירס המרתקת.

טיול שלא יישכח לנוסעים בעלי תיאבון להרפתקאות, נופים נפלאים, תופעות טבע והכרות עם ידע חדש ושייט נינוח

סגור

מסלול הטיול

בנין האופרה, היכל המשפט עליו מתנוססים לוחות הברית אשר מהם הוענקו לעולם חוקים ומוסר, אצטדיון הכדורגל וכמובן הרובע היהודי בו חיים עדיין רבבות משפחות, בתי ספר יהודיים ועשרות בתי כנסת. בערב נצא לאחת המסעדות הכשרות בעיר לארוחת בשרים טיפוסית.

סגור

הפארק נחשב לאחד הפארקים היפים בארגנטינה ובו יערות ומים. הפארק מוקף הרים ושופע בעלי חיים וצומח. בפארק עצי דובדבן, מיני עופות וביניהם פינגווינים. אל אושוואיה הנחשבת בעיני רבים כעיר הדרומית בעולם, נוהרים מטיילים רבים. את העיר מקיפים הרים, ובסביבותיה נהרות ונופים קסומים. בין האתרים המעניינים בעיר הם: מוזיאון המכונה ‘סוף העולם’ העוסק באזור ‘ארץ האש’ ובו בין השאר דגשים היסטוריים ואנתרופולוגיים. תעלת ביגל מהווה מעין גבול טבעי בין צ’ילה וארגנטינה.

הערה חשובה:
כבכל טיול טבע, המסלול המופיע מטה הינו בגדר הצהרת כוונות. המסלול בפועל ייקבע מדי ערב לקראת היום הבא,  ע”י מנהל המסע וקברניט הספינה, על-פי תנאי מזג האוויר והים, ומיקומם של בעלי-החיים, מתוך כוונה להראות למטיילים כמה שיותר, מבלי לסכן את בריאותם בכל צורה שהיא.

סגור

לפנות ערב נפליג דרך תעלת ביגל, כשבדרך ילוו אותנו נוף הרי האנדים המרשים של פטגוניה, מושבות של פינגווין מגלן, קורמורן סלעים וכלבי ים.

סגור

וצוות הספינה יסתובב על הסיפונים ובגשר, בחיפוש אחר לווייתנים ודולפינים שגם הם נראים בסביבה לעיתים קרובות. במהלך היום נשמע הרצאות רקע בנושאי גיאולוגיה, טבע והיסטוריה של אנטארקטיקה.

סגור

אם תנאי מזג האוויר והים יהיו נוחים, בשעות הערב של היום הרביעי אנו צפויים להגיע לאיי שטלנד הדרומיים הסמוכים לאנטארקטיקה.

סגור

בכל יום, מנהל המסע שלנו ביחד עם הקפטן יבחרו עבורנו את אתרי העגינה, בהתאם לתנאי הים, וכמובן למיקומם של בעלי החיים. נטייל רגלי במושבות הפינגווינים מסוג ג’נטו (“לבן האוזן”), צ’ינסטראפ (“רצועת סנטר”) ופינגווין אדלי הזעיר (שנקרא על שם אשתו של האדמירל שגילה אותו). נגיע גם אל אריות הים, פילי הים, וכלבי הים, ואולי אף נפגוש את כלב הים הנמרי – זן נדיר שמעטים זוכים לראותו. נשמע על אורחות חייהם ומנהגיהם ונחוש את חווית “במרחק נגיעה”, מבעלי החיים החביבים הללו – חוויה מעשירה ומחממת לב. נעשה מאמץ לבקר גם באחת מתחנות המחקר הממוקמות כאן, ונשמע על אתגרי החיים במקום. כמובן, נבלה לא מעט על סיפוני ה-SEA SPIRIT, נעלה אל גשר הפיקוד, לתצפיות מרהיבות עין על חומות הקרח האדירות, שכמו מקיפות את האונייה שלנו. נתמרן בין הרי קרח צפים ששטחם מגיע לעיתים לכמה ק”מ רבועים, ובין הרי היבשת שגם הם בחלקם הגדול מכוסים בקרח. במסענו, נוכל לזהות זנבות לווייתנים, קבוצות כלבי ים, דובי ים ופילי ים שילוו את האונייה שלנו, כל אלה, כאשר מעלינו יעופפו ציפורי האלבטרוס בהדרת מלכותם. ושוב ניפרד לזמן מה מה-SEA SPIRIT, ונתחבר אל הטבע הלבן והמבהיק הזה, הפעם בסירות זודיאק, שייקחו אותנו למסע מרתק במנהרות הקרח. נשייט בין מפלי מים זעירים, ניקבות אפלוליות ומעברים נסתרים שחצבו המים והרוחות בקרח, והפכו אותו לארמון נוצץ, זוהר ומסתורי.

סגור

רוחבו 5 קילומטרים! לעיתים קרובות מתנתקים מהקרחון גושי קרח הנופלים לאגם ב”קולות מים רבים, אדירים…” נטייל בין נופי התצפיות השונות, ונלמד על הפלא העולמי המושך אליו מבקרים מכל העולם. אחת למספר שנים הגושים סוכרים הנהר וגורמים למפץ אדיר. נשוט על פני האגם הגדול. לאחר הביקור נחצה את הגבול בין ארגנטינה לצ‘ילה בנסיעה נינוחה במישורי פטגוניה. בקרבתנו חוות ראשי בקר וצאן, שיפולי הרי האנדים, עיירות מבודדות ובצהריים נגיע לשמורה טורס דל פיינה. השמורה, המפורסמת ביותר בדרום אמריקה המושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם. 200 קמ”ר של אתרי נוף וטבע מרחבים של בעלי חיים כגון וויאנקו ואלפקה, בעלי כנף מן הגדולים בעולם כגון הקונדור, צוקים מושלגים, קרחוני קרח, מפלי מים ועוד.

סגור

נתפעל מנופי בראשית הנשמרים בקפדנות ע”י הרשויות שכן מספר המטיילים בשמורה מוגבל למכסה בכל יום.  נתפעל מתופעות הטבע הקסומות.

סגור

לאחר הביקור נצא בנסיעה למישורי הפמפס, לביקור חוויתי בחוות בקר טיפוסית. נבקר בבתי החווה, נשמע על אורחות החיים בחווה ונצפה ברכיבות ראווה של הבוקרים המקומיים (גאוצ’וס). נאכל ארוחת בשר כשר על האש עם כל הטקס שנלווה להכנת הארוחה. בערב נוכל לצאת למופע טנגו (בתשלום).

סגור

לא נפסח גם על מדרחוב “פלורידה” המפורסם ובו בית הכל-בו הענק “גלריה פאסיפיקו”.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה
24.12.18
14.01.18
22
18990 $
140 $

* מחיר לאדם בחדר משודרג עם...לפרטים

מסלול הטיול

*טיסות בינלאומיות ופנימיות כולל היטלי דלק ומיסים (ניתנים לשינוי)
*אוטובוס ממוזג לכל הסיורים וההעברות על פי התכנית
*שיט לאנטארקטיקה
*סיורים, ביקורים וכניסות לאתרים על פי התכנית
*בתי מלון מדרגה ראשונה או הטובים ביותר במקום
*חצי פנסיון כשר לכל אורך הטיול הקרקעי ואפשרות להכנת כריכים לארוחת הצהריים. במהלך השיט האירוח ע”ב פנסיון מלא
*חצי פנסיון כשר לכל אורך הטיול ואפשרות להכנת כריכים לארוחת הצהריים.
*מדריך טיול מצוות “שי בר-אילן”
*ביטוח נסיעות, בריאות ומטען בסיסי

המחיר אינו כולל

*טיפים לנותני שירותים בחו”ל $190
*טיפים לנותני שירותים בספינה בלבד (ישולמו ישירות בספינה)
*הוצאות אישיות כלשהן
*בילויי ערב שאינם נכללים בתכנית המפורטת
*תשר למדריך הישראלי של הטיול – מקובל להעניק 5$ לאדם ליום

כדאי לדעת

תנאי תשלום:
*דמי הרשמה 750$ לאדם
*עד 20.6.2018, תשלום נוסף בסך 3500$ לאדם
*עד 1.9.18 תשלום מלא

תנאי ביטול:
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מרגע ההרשמה ועד 121 ימים לפני יציאת הטיול  – יחויב הנוסע ב- 750 $ דמי ביטול
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מ- 120-91 ימים לפני היציאה יחויב הנוסע ב- 20% מעלות הטיול
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מ-90 יום לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה  יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות.
* במידה והוצאו ויזות לארצות היעד ו/או כורטסו הטיסות, יתווספו מחיריהם לדמי הביטול הנקובים

ביטוח:
אנו בשי בר אילן מעניקים לכם הטבה – פוליסת ביטוח בריאות ומטען בסיסית הנרכשת קבוצתית. פוליסה זו מכסה אתכם כאנשים בריאים, עד גיל 75. באם אתם לוקחים תרופות כלשהן על בסיס קבוע, סובלים ממחלה כרונית כלשהי, הייתם מאושפזים בחצי השנה האחרונה או שחל לאחרונה שינוי במצב בריאותכם, הנכם נדרשים להרחיב את הפוליסה בכדי שתהיו מכוסים בהתאמה למצבכם. הרחבת הפוליסה היא על אחריותכם האישית בלבד ותיעשה על ידכם ישירות מול חברת הביטוח!

במקרה של הרחבת הביטוח, עלות ההרחבה בלבד תשולם על ידכם ישירות לחברת הביטוח.

הפוליסה (הבסיסית/המורחבת בהתאמה לפי הצורך) מכסה אתכם בדמי ביטול (כמפורט בסעיף תנאי ביטול) גם במקרה שתאלצו לבטל השתתפותכם בטיול מסיבות רפואיות כפי שמפורט בתנאי הפוליסה.
הטבה זו אינה ניתנת להמרה כספית כל שהיא או לזיכוי.
רק בריאות! וזכרו לא לנסוע לחו”ל ללא ביטוח המתאים למצבכם הבריאותי!

שימו לב, במסגרת ביטוח הבריאות ומטען יש כיסוי ביטוחי לביטול מסיבות בריאות המכסה עד גובה של 6000$ לדמי ביטול בכל מועד מיום ההרשמה

הערות:
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.
* במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘,  יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר האינטרנט
* יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות

 

css.php