המומחים בטיולים מאורגנים גאוגרפיים לציבור הדתי

חברת “שי בר-אילן” מתמחה בטיולי איכות מאורגנים ונופש בחו”ל לציבור הדתי מאז שנת 1980. במהלך השנים טיילו עמנו עשרות אלפי מטיילים מהציבור הדתי מישראל, מארה”ב, מקנדה ומאנגליה.

“שי בר-אילן” – חברה גאוגרפית דתית המובילה בישראל, מנוהלת ומופעלת על ידי צוות דתי שמעורה היטב בכל ההוויה היהודית ואורחותיה.

אנו מוציאים לדרכם טיולים ליעדים אקזוטיים ואטרקטיביים במיוחד. כל זאת מבלי לגרוע מהווי החיים היהודי הדתי, תוך שימת דגש מיוחד על סידורי הכשרות לאורך כל הדרך.
בכל טיול לא יפקד הדגש המיוחד לאתרים ולנושאים יהודיים. באתרים בהן יש קהילות יהודיות פעילות, אנו משלבים בתכנית הטיול מפגש עם הקהילה היהודית ומוסדותיה.

בטיולים המאורגנים לשומרי מסורת ובנופש בחו”ל לציבור הדתי תפגשו פולקלור מקומי וטעמי מטבח אותנטיים. אנו נעשה כל שביכולתנו לשמר באוכל הכשר את הטעמים וניחוחות המטבח המקומי, כמו גם לתת הנאה מקסימאלית מהתרבות והפולקלור המקומי.

לנוסע בטיולינו מובטחת רמת שירות מהגבוהות ביותר, אוכל כשר בסטנדרטים בינלאומיים, ותמורה מלאה לכספכם.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

במרוצת השנים על בסיס בדיקות המשוב מהמשתתפים, הקשבה ללקוחותינו והצעות שהעלו – בנינו צוותי התמחות שנועדו לתת מענה למגוון הנרחב של הדרישות.

צוות התמחות טיולי “פרימיום” – טיולים וחופשות המשלבות בתכנית גם שייט – Criuse למדנו להענות לצרכי אותם נופשים שמבקשים להשאר באותו מלון מפואר ובאותה סביבה מוכרת ונוחה ועדיין להמשיך לטייל… המלון שט בלילות ומגיע ליעדים חדשים בכל בוקר. בין שהנוסעים מבוגרים שמבקשים להמנע מהחלפת מלון מדי כמה ימים ובין שמדובר במשפחות עם ילדים שמוצאים נוחות במלון המשייט.

צוות התמחות סמינרים מטיילים – החל מאיתור המדריך המומחה לנושא וכלה בתאום מדוקדק של האתרים והספור שעומד מאחרי כל אתר. בין שהנושא יהודי במהותו ובין שהעניין היה בנושאי מלחמת העולם וניתוח מקצועי ומפורט של המהלכים בשדות הקרב. כאלה לדוגמא הם סיורינו בעקבות ש”י עגנון המשותפות לנו ולבית ש”י עגנון.

צוות התמחות לטיולים עצמאיים – למטייל העצמאי – יותר ויותר זוגות, משפחות וקבוצות קטנות מבקשים להעזר בנסיון העשיר והידע שצברנו ולצאת לטיול בקבוצה קטנה. הצוות המתאים שלנו יציג את כל מגוון האתרים, האפשרויות, הנגישות למזון כשר, לבית כנסת כמו לכל נושא אחר שידרש. תכנית המסלול שנבנית מבוצעת על ידי הצוות והנוסעים ששבו כבר מביאים את חבריהם למסלול הבא.

בצד הצוותים המתמחים בדרישות המטיילים, התגבשה בביתנו התמחות ביעדים השונים. המומחיות שלנו לסין או למזרח הרחוק כמו לארה”ב קנדה או אלסקה בצד ההתמחות בדרום אמריקה, מרכז אמריקה וכמובן אירופה, או בחברות שייט בכל אזור מאפשרת לנו לבנות תכניות מעניינות ומעשירות תוך הקפדה על איכות לאורך כל הדרך. ידע מלא ומפורט של מגוון האתרים המעניינים והמתאימים לכל סוגי הקהלים.

מועדון המטיילים של שי בר-אילן
באמצעות מסד הנתונים שלנו, אנחנו עומדים בקשר ישיר עם ציבור לקוחותינו לכל אורך השנה ומאפשרים להם ליהנות מהנחות ומבצעים בתיירות ובתחומי תרבות וידע. נודה לכם אם תמלאו את פרטיכם המעודכנים בטופס המצורף. לטופס לחצו כאן.

למה כדאי מאד לנסוע עם שי בר אילן?

עשרות אלפי מטיילים נסעו עמנו ליעדים רבים בעולם. בכל שנה קרוב ל- 70% מנוסעינו הינם לקוחות חוזרים. עובדה המדברת בעד עצמה… הצטרפו גם אתם למנויי המידעון המופץ רק ללקוחותינו ותיהנו מהטבות ופינוקים השמורים ללקוחותינו הנאמנים !

* ניסיון עשיר
חברת שי בר אילן מתמחה ופועלת בשוק הטיולים הגיאוגרפיים מעל 40 שנה. כל החברות האחרות מעתיקות מאתנו מסלולים ומספרות לכם שיש להם ניסיון ביעד….

* חוויה מושלמת
שילוב מוקפד ומנצח של יעדים אקזוטיים תוך הקפדה על אורח חיים יהודי, כשרות ושבת למטייל הדתי.

* פינוקים
אנו עושים הכל על מנת להעצים את החוויה של הטיול ומתאימים את הפינוקים המיטביים לכל יעד ולכל קבוצה.

* בתי מלון
ברמה הגבוהה ביותר האפשרית בכל אתר בטיול.

* מדריכים
המדריכים שלנו הם מובילי הדגל של סיסמתנו “כשתטייל תברך על ההבדל”. בעלי ידע עשיר ויחסי אנוש טובים, והכי חשוב מסורים לנוסעים ואוהבים את היעד שאותו הם מדריכים. הם יעצימו את חוויותיכם באהבתם את יעד הטיול ויעשירו את ידיעותיכם.

* מורה הלכה
הרב יוחנן פריד המומחה בכשרויות בעולם, מייעץ ופוסק בשאלות הלכתיות ובנושאי כשרות לכל שאלה העולה ביעדים השונים.

* ניצול זמן מרבי בכל יום טיול
אין אצלנו הוצאות נוספות עבור סיורי בחירה, לכל יום בטיול יש תוכנית מלאה מבקר ועד לילה.

כשתטייל תברך על ההבדל

css.php