שייט כשר

בשנים האחרונות, ובעולם של “שמים פתוחים”, כאשר ניתן למצוא טיסות זולות ו/או טיסות “לאו קוסט” למגוון רחב של יעדים בעולם, הפלגות הנופש הפכו פופולאריות ביותר ולשם דבר בקרב מי שמחפש נופש אולטימטיבי, המשלב הנאה עם נוחות ופינוק מרביים.
כחברה דתית, בעלת ניסיון רב ועשיר בהפעלת הפלגות קבוצתיות מאורגנות המותאמות לציבור הדתי, אנו קשובים לצורך ולדרישה המגיעים מקהל לקוחותינו ולכן, לשירותכם, פתחנו מחלקה חדשה המיועדת למטיילים אשר מעוניינים לצאת לשייט באופן פרטי.
נשמח להעמיד לרשותכם את:

• הידע שצברנו בבחירת מסלולים המתאימים ביותר לצרכיו של נוסע שומר שבת – לדוגמא, הפלגות שלא מתחילות/מסתיימות בשבת.
• את הכרותינו הרחבה עם עולם חברות השייט המגוון – כל חברה ומאפיינה המתאימים לאוכלוסיות שונות – משפחות עם ילדים הזקוקים להפעלה או קהל בוגר המחפש הפלגה שקטה ויוקרתית.
• מתוך ניסיוננו, נדע להמליץ ולכוון אתכם בבחירת החדרים הנכונים לפי סוג ההפלגה – מתי אפשר להסתפק בחדר פנימי ומתי מומלץ להשקיע בחדר עם מרפסת, מהם החדרים המתאימים למשפחות ומה לקבוצת חברים המעוניינת להפליג בצוותא.

אנו נדאג להעלות מגוון רחב של הפלגות לדוגמא אך הן, כמובן, רק חלק מתוך היצע ההפלגות הרחב המחכה לכם ביעדים שונים בעולם. שתפו אותנו בתאריכים וביעד המועדף עליכם ואנחנו כבר נדאג למצוא לכם את השייט המתאים.
כיצד תגיעו לשייט? תוכלו לרכוש באופן עצמאי את כרטיסי הטיסה או להיעזר בשירותנו ברכישתם כמו גם ברכישת העברות ומלונות לפני ו/או אחרי ההפלגה.

*** הטבה ייחודית ללקוחות של שי בר אילן ***
ביטוח נסיעות (בסיסי) הנרכש על ידינו עבור כל נוסע והמעניק לכם ביטוח ביטול – כספכם מובטח כבר מיום סגירת ההזמנה ותשלום המקדמה (על פי תנאי הפוליסה) !!!

אנחנו, כאמור עובדים עם כל חברות השייט הידועות והמוכרות ונשמח לעזור לכם לארגן גם שייט נהרות / תעלות משפחתי או עם חברים, בנהיגה עצמאית או עם סקיפר ועוד…


ניתן לקבל מידע ולהזמין בטלפון 03-9224410 שלוחה 117 או במייל: [email protected] – אושרה פרלמוטר

css.php