שייט מרהיב בים הבלטי12 יום

כולל קופנהגן, טאלין, סנט פטרסבורג, הלסינקי, שטוקהולם, ברלין והמבורג

שייט באזור יפהפה באניית הפאר Ms Zuiderdam. שייט מיוחד במינו, המשלב נופש וכיף ביחד עם סיורים מרתקים בארצות הבלטיות כולל קופנהגן, טאלין, סנט פטרסבורג, הלסינקי, שטוקהולם, ברלין והמבורג.
האם שמעתם אי פעם על הים הצעיר ביותר בעולם? ים חביב שנולד ממש לא מזמן? טוב, ליתר דיון ב…עידן הקרח האחרון, משהו כמו 10,000 שנה אחורנית… צעיר? “צעיר יחסית”, אומרים לנו המומחים, ומוסיפים שבזכותו נוצר עוד אזור מרתק על פני הכדור שלנו.

הים הבלטי, הוא הצעיר הזה, משתרע על שטח של 420 אלף מ”ר ואותו מנקדים לא פחות מ-100 אלף איים(!) תשע מדינות מקיפות אותן, ואנחנו נשייט ביניהן ואף נבקר בערים המרכזיות של שש מתוך התשע: שבדיה, פינלנד, רוסיה, אסטוניה ולטביה.
שיט בים הבלטי, ובמיוחד זה שאנו בשי בר-אילן תכננו עבורכם, מתחיל בקופנהגן וכך מזמן לנו כניסה חווייתית-מפעימה לים הבלטי, בה יתגלו לנו אט-אט נופיה המרהיבים של אירופה הצפונית. זהו מפגש ראשוני יפה להפליא המתאפשר רק בשיט.

כדי למקסם את כל ההנאות הללו, בחרנו להגיע אל הים הבלטי בעיצומו של הקיץ, כאשר הימים המתארכים מאפשרים לנו הנאה עצומה, לא רק מצפייה בנופים המעטרים את מסענו, אלא גם מהטיולים בערים המקסימות, בחופיהן נעגון וברחובותיהן נהלך.

שיט על הים הבלטי אינו קרוז רגיל. השיט הזה מעניק לנו  עושר של אתרי תרבות, ערים היסטוריות ובילוי במדינות אירופיות שאינן נמצאות בדרך כלל במסלולי הטיולים השגרתיים. בסיורים שלנו, נשמע לא רק על הגיאוגרפיה המעניינת, ועל ייחודה של כל אחת מהערים, אלא גם על תקופות היסטוריות משמעותיות ומרתקות. כל אלה, בשיט ברמת 5 כוכבים באניית הפאר Ms Zuiderdam.

סגור
css.php