טיול מאורגן לסקוטלנד לציבור הדתי

שיט מסביב לאיים הבריטיים

15 יום

כולל סקוטלנד ואירלנד, במהלך השיט יינתנו הרצאות ע"י פרופ' שרגא בלזר

האיים הבריטים (British Isles) הם קבוצת איים במערב יבשת אירופה, הכוללת 5 מדינות ו”שטחים תלויים” (טריטוריות בעלות אוטונומיות מסוימת, שאינן מדינות עצמאיות). איים אלה הם כיום אחד האזכורים האחרונים לימיה הגדולים של “הממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה וצפון אירלנד”
(The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland). עם זאת, כדאי לזכור כי בריטניה היא עדיין הציר המרכזי של 54 מדינות חבר העמים הבריטי.

 

בשיט מיוחד זה נתמקד באזור האיים הבריטיים. טיולינו יכלול ביקורים בבריטניה ובסקוטלנד “ארץ הגאלים”, הוויסקי והטירות, החצאיות המשובצות וחמת החלילים. נבקר גם באירלנד, “ארץ האיזמרגד”, האי הירוק השופע במרחבי טבע ונופים מגוונים, הכוללים הרים ועמקים, אגמים ונהרות, כפרים ציוריים ומצודות מימי הביניים, מרחבים ירוקים אין סופיים וצוקים הנשברים אל הים.

סגור

מסלול הטיול

אניית הפאר: CROWN PRINCES(קראון פרינסס) חודשה במרץ 2018, משקלה 113,000 טון.
*19 קומות
*מסעדות וטרקלינים המוקפים נוף פנוראמי
*בוטיק אלגנטי
*ספא לוטוס המרגיע
*תאטרון
*מתחם בר
*אולם מופעים משודרג ומעוצב
*חדרים מרווחים ואלגנטיים הכוללים מקרר, טלוויזיה, ארון, חדר אמבטיה עם מקלחת

סגור

האי הוא ללא ספק אחד המקומות היפים ביותר בעולם. שילוב של ים כחול, חופים, צוקים וכפרים קטנים.

סגור

נסייר בנופים, במפרצים החבויים ובשדות הירוקים של האזור ונבקר בין היתר בבאנטרי עיר נמל קטן ומקסים במערב קורק אשר ידועה להיות אחד מהנוף המרהיב ביותר לאורך החוף של אירלנד. נמשיך לגלנגריף אשר ממוקמת על מפרץ בנטרי בעל שם עולמי שבו ההרים פוגשים את הים. תחנתנו הבאה היא קאנמר, עיירה קטנה ופסטורלית אשר נמצאת בדום מחוז קרי. נסיים בקילרני עיר תוססת ויפיפייה אשר יש בה נופים עוצרי נשימה של גן עדן של הטבע שם. נערוך רכיבה על כרכרות סוסים.

סגור

נראה את נהר הליפי החוצה את העיר, נסייר באזור הפאבים טמפל בר, ונבקר בטריניטי קולג’ בה נוכל להתרשם מספר הקלס שנכתב ואויר על ידי נזירים אירים במאה ה-8. נטייל רגלית ברחוב גרפטון המהודר ונקנח בגן סטפן גרין המשמש כריאה הירוקה של העיר ולסיום נבקר במרכז המבקרים של “גינס”, שם נוכל ללמוד על ייצור הבירה האירית המפורסמת.

סגור

נגיע לכיכר דונגול המהווה את לב העיר ומרכזה, סביבה בניין העירייה המרשים, הספרייה העירונית ומבנים נוספים בסגנון הוויקטוריאני. נראה את מגדל השעון ע”ש הנסיך אלברט, נגיע אל הרחובות שאנקיל ופולס הידועים, שהיוו את זירת המאבק בין הפרוטסטנטים והקאתולים וגם נחזה בציורי הקיר ובאנדרטאות הרבות המנציחות את המחיר הכבד ששילמו התושבים. במידה ויתאפשר, נבקר בבית הכנסת המקומי.

סגור

שמעניקים השראה לחובבי טבע. משם ניסע לביקור בטירת סטירלינג, אחד מהסמלים הלאומיים של סקוטלנד. הטירה יושבת על צוקים מרשימים ומלכי סקוטלנד השתמשו בה כארמון, כיום הטירה משמשת כמוזיאון לאומי. לסיום נחזור לגלזגו ונערוך סיור פנורמי בעיר.

סגור

טבעת ברודגאר המפורסמת, נמצאת באי המרכזי, אחרון המונומנטים מהתקופה הנאוליטית. כשעומדים במרכז המעגל אתם מוקפים 27 עמודי סלע שסדורים במרחק שווה, כיום נותרו 27 עמודים כשבמקור היו 60 עמודים ומסביבן, נחפרה בסלע תעלה. בתום הביקור נבקר בסקארה ברי, כפר הניאוליתי השלם השמור ביותר באירופה. זהו גם המבנה העתיק ביותר באירופה – נבנה ב-3100 לפנה”ס, בחופו המערבי של האי מיינלנד, שהוכרז אתר מורשת עולם של אונסק”ו. נסיים בסקאפה, נמל טבעי אשר שימש כבר את הוויקינגים ולאחר מכן כאתר אסטרטגי בשתי מלחמות העולם.

סגור

ואולי אף נזכה לראות את “נסי”, המפלצת המסתורית. נסיים באולפול עיירה ציורית הממוקמת בצפון מערב היילנדס ונבקר במבשלת וויסקי.

סגור

עד למצודת העיר, בה נערוך ביקור מיוחד. נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ואת יהלומי הכתר הסקוטי. נעבור  לעיר החדשה, להמשך הסיור ברחוב הנסיכים המפורסם ובכיכרות העיר.

סגור

היום נטייל באזור החופים יוטה ואומהה. נמשיך לארומנש, שם נבקר במוזיאון הנחיתה הממוקם סמוך לחוף הים. נמשיך לביקור בקולוויל-סור-מר, המקום בו נחתו הכוחות האמריקניים. כאן היא מנוחתם האחרונה של 9,386 לוחמים אמריקניים. בבית הקברות יש שורות ארוכות של צלבים (ומגיני דוד לקברים היהודיים) בצבע לבן, לזכרם.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה
30.06.19
14.07.19
15
$6590
$3180

יציאה מובטחת. מחיר לאדם...לפרטים

מחיר הטיול כולל

*טיסה בינלאומית כולל היטלי דלק ומיסים (ניתנים לשינוי)
*אוטובוס ממוזג לכל הסיורים וההעברות על פי התכנית
*סיורים, ביקורים וכניסות לאתרים על פי התכנית
*חצי פנסיון כשר לכל אורך הטיול ואפשרות להכנת כריכים לארוחת הצהריים.
*מדריך טיול מצוות “שי בר-אילן”
*ביטוח נסיעות, בריאות ומטען בסיסי

המחיר אינו כולל

*טיפים לנותני שירותים בחו”ל $100
*טיפים לנותני שירותים בספינה בלבד כ- 175$ (ישולמו ישירות בספינה)
*הוצאות אישיות כלשהן
*בילויי ערב שאינם נכללים בתכנית המפורטת
*תשר למדריך הישראלי של הטיול – מקובל להעניק  5$ לאדם ליום

כדאי לדעת

ביטוח:
אנו בשי בר אילן מעניקים לכם הטבה – פוליסת ביטוח בריאות ומטען בסיסית הנרכשת קבוצתית. פוליסה זו מכסה אתכם כאנשים בריאים, עד גיל 75. באם אתם לוקחים תרופות כלשהן על בסיס קבוע, סובלים ממחלה כרונית כלשהי, הייתם מאושפזים בחצי השנה האחרונה או שחל לאחרונה שינוי במצב בריאותכם, הנכם נדרשים להרחיב את הפוליסה בכדי שתהיו מכוסים בהתאמה למצבכם. הרחבת הפוליסה היא על אחריותכם האישית בלבד ותיעשה על ידכם ישירות מול חברת הביטוח!

במקרה של הרחבת הביטוח, עלות ההרחבה בלבד תשולם על ידכם ישירות לחברת הביטוח.

הפוליסה (הבסיסית/המורחבת בהתאמה לפי הצורך) מכסה אתכם בדמי ביטול (כמפורט בסעיף תנאי ביטול) גם במקרה שתאלצו לבטל השתתפותכם בטיול מסיבות רפואיות כפי שמפורט בתנאי הפוליסה.

הטבה זו אינה ניתנת להמרה כספית כל שהיא או לזיכוי.

רק בריאות! וזכרו לא לנסוע לחו”ל ללא ביטוח המתאים למצבכם הבריאותי!

תנאי תשלום:
*דמי הרשמה 500$ לאדם
*עד 75 יום לפני הטיול, השלמה ל- 30% מעלות הטיול
*עד 45 יום לפני הטיול, השלמה ל- 100% מעלות הטיול

תנאי ביטול:
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מרגע ההרשמה ועד 90 ימי עבודה  לפני  יציאת הטיול  יחויב הנוסע ב-97 $ דמי רישום בלבד
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מ-89 ימי עבודה ועד 30 ימי עבודה לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-1500$ + 47$
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא  מ-29 ימי עבודה ועד 14 ימי עבודה לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-2500$ + 47$
*בעת ביטול מכל סיבה שהיא מ-13 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה  יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות.
* במידה וכורטסו הטיסות, יתווספו מחיריהם לדמי הביטול הנקובים

הערות:
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.
* במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘,  יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר האינטרנט
* יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות

שערי מטבע:
בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו”ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל

 

 

 

css.php