מערב ארה”ב

17 יום

בדגש פארקים לאומיים: ילוסטון, גרנד טיטון, קפיטול ריף, ברייס קניון, פארק ציון, סכר ואגם פאוול, קניון אנטילופ, עמק המונומנט, גרנד קניון

עם שי בר אילן מבקרים במקומות הבאים: סן פרנציסקו, ילוסטון, גרנד טיטון, ג’קסון, סולט לייק סיטי,  קפיטול ריף, ברייס קניון, פארק ציון, אגם וסכר פאוול, קניון אנטילופ, עמק המונומנט, גרנד קניון, פלאגסטף, לאס וגאס.
טיול בארה”ב יכול להיות הרבה דברים, מביקור בערים הגדולות, פארקי השעשועים ועד טיול בכמה מהפארקים הלאומיים, נכס של תופעות טבע מגוונות ועצומות ממדים המשתרעים על פני אלפי קמ”ר. קרחונים, יערות אדירים, ביצות, קניונים עמוקים, נהרות ומפלים, מעיינות וגייזרים, הרים עצומים ופסלים שיצר הטבע. בטיולינו נבקר בילוסטון עם גייזרים ובריכות בוץ מבעבעות ו”הגראנד טיטון פארק” עם אגמים ונופים של הרים מושלגים. סלעים מפוסלים בברייס קניון, מראות עוצרי נשימה בגראנד קניון, יופי שמיימי בציון פארק ושייט באגם המלאכותי של פאוול. וכמובן לא נוותר על שתיים מהערים המרשימות ביותר בארה”ב: סן פרנציסקו ולאס וגאס.

מסלול הטיול

נבקר בצ`יינה טאון. זהו הרובע הסיני הגדול בעולם המערבי והוא נמצא בסן פרנסיסקו. נראה איך תרבות אחת מתקיימת בצורה פלאית בתוך תרבות שונה לגמרי.

סגור

ממקומות רבים בעיירה יש נקודות תצפית מרהיבות על סאן פרנסיסקו. נמשיך למיור וודס, יער עצי רדווד שהם העצים הגבוהים ביותר בעולם, הגדלים רק במערב קליפורניה. נטייל בשבילים הנוחים בינות לעצים אדירים אלה.

סגור

נחזה בתופעות טבע מופלאות, מפלי מים, קניונים, מעיינות חמים. נבקר במעיינות החמים של מאמות העשירים במינרלים שונים המופרשים לאיטם מהמים בזמן תהליך ההתאיידות ויוצרים טראסות הצומחות זו על גבי זו. מתקבל מראה מרהיב של מדרגות בשלל גוונים: לבן, ורוד, כתום, צהוב וחום המכוסות באדי המעיינות החמים. נמשיך למפל טאוור, המפל הפופולרי ביותר בפארק. נסיים בגרנד קניון של ילוסטון, אחד האזורים המרהיבים ביותר של הפארק. נהנה מהמראה המרשים של נהר ילוסטון המתפתל בערוץ עמוק בינות לצוקים גבוהים.

סגור

נמשיך לגייזר המפורסם הלוא הוא האולד פייטפול, שמתפרץ בערך כל שעה או שעה וחצי לגובה של 50 מטרים. ניפרד מילוסטון וניסע דרומה לעיירה ג’קסון שבמדינת ויומינג.

סגור

נראה את מצוקי הגרניט המשוננים בגובה 4200 מטר ופסגותיהם המושלגות, המשתקפים בתוך אגם ג’ני היפהפה, בו נשוט לשייט קצר ומרהיב. בתום הסיור נחזור למלון ונתחיל בהכנות לשבת. ארוחת שבת.

סגור

שמו המוזר של הפארק, ניתן לו בזכות תצורת נוף ייחודית שנראית כשורה של מבני ממשל אמריקניים. המונח “ריף”, שפירושו כיום שונית אלמוגים, ניתן על ידי המתיישבים הראשונים, בימים בהם “ריף” היה פשוט מחסום גיאוגרפי. בתום הביקור, ניסע למלוננו שבאזור ברייס קניון.

סגור

נמשיך לקניון אנטילופ, הנמצא בתחומי שמורת האינדיאנים אומת נאוואחו. זהו קניון צר ומפותל, שהמים והרוח חצבו באבן החול במשך אלפי שנים. שמו ניתן לו על שום עדרי האנטילופות שנהגו לרעות באזור. אחר הצהרים נעלה על רכבי 4X4 וניסע אל עמק המונומנט ששימש השראה לסרטי המערב הפרוע. סימן ההיכר של העמק הם צריחי ומצוקי הסלע המבודדים והתלולים המזדקרים מעל הקרקע.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה
14.08.22
30.08.22
17
יפורסם בקרוב

מחיר הטיול כולל

* טיסה בינלאומית ומיסי נמל ובטחון נכון לתאריך 1.9.21
* אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע התכנית
* בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה
* חצי פנסיון לאורך כל הטיול ואפשרות להכנת כריכים לצהריים
* מדריך ישראלי מצוות שי בר אילן ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית
* כניסות לאתרים כמוזכר בתוכנית
* טיפים לנותני השירותים בחו”ל

מחיר הטיול אינו כולל

* ביטוח נסיעות, בריאות ומטען
* הוצאות בעלות אופי אישי כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד’
* הוצאות הנושאות אופי אישי (משקאות שאינם כלולים בארוחות, כביסה, קניות למיניהן)
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 5$ לאדם לכל יום טיול)
* מופעים שלא כלולים בתוכנית הטיול ובמחיר הטיול (פירוט יימסר לכל טיול בנפרד)

כדאי לדעת

שערי מטבע
בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו”ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל.

הערות
* מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים.
* בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר.
* יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.
* שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך 1.6.21

תנאי תשלום
• מרגע ההרשמה ועד 31 יום לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-300$ דמי רישום בלבד.
• 30 יום לפני יציאת הטיול סגירת תשלום.

תנאי ביטול
• עד 30 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-47$ דמי רישום בלבד
• 29-14 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול
• 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול
• מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות
במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.

הערת קורונה
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.

css.php