דרום קוריאה

13 יום

נופים עוצרי נשימה לצד תרבות ומסורת עתיקת יומין

דרום קוריאה, המכונה “הנס על נהר האן”, שוכנת בין שתי מעצמות סין במערב ויפן במזרח. היא למעשה חציו של חצי האי הקוריאני הגובלת בצפונה עם אחותה היריבה הקומוניסטית, צפון קוריאה.  המדינה שופעת בנופים עוצרי נשימה לצד תרבות ומסורת עתיקת יומין.

יש בה טבע הררי יפהפה, נהרות רחבי ידיים, נחלים ואגמים צלולים, חופים נקיים ואינספור איים לצד ערים מודרניות וסואנות, מבנים עתיקים שהשתמרו, מסורות וטקסים המתקיימים בכל בית בחברה שמרנית. קוריאה הדרומית עברה בשנים האחרונות מהפך כלכלי ומדיני יוצא דופן. ממדינה חקלאית עניה ונחשלת למעצמה מובילה בתחומי הטכנולוגיה המסחר והתעשיה. מחצרות מלכים וקייסרים, משנים של דיכוי אכזרי של הכובש היפני לדמוקרטיה רפובליקנית יציבה הקשובה לרחשי העם וכל זאת תוך שמירה על ערכי תרבות ומסורת רבת שנים.

סגור

מסלול הטיול

נבקר בכפר גמצ’און המתאפיין ברחובות תלולים ובבתיו הצבעוניים. נסיים את סיורינו במקדש יונגונגסה, מקדש ארמון הדרקון הנמצא על חוף הים.

סגור

נבקר במוזיאון הפולקלור בו מוצגים אורחות החיים המסורתיים של קוריאה. נבקר בכיכר העיר ובבנין העיריה המודרני לצד המסורתי. נבקר בשוק נאמדמון, מתחם עצום של חנויות בהם מוכרים הכל – בגדים ותרופות טבעיות לצד כלי בית ומותגים מזויפים. נמשיך לאורכו של הנהר המשופץ ג’ונגאג’ון ונחווה את תרומתו למירקם העיר המודרנית.

סגור

נרד בקרונית מיוחדת ל”מנהרה השלישית” שנחפרה בניסיון לחדור ולהעביר כוחות צבא לשטחי הדרום. נערוך תצפית אל “כפר התעמולה”, ונסיים בביקור בתחנת הרכבת דוראסן שבה הכול מחכה ליום האיחוד שבו תתחיל לפעול תנועת הרכבות.
*יש להצטייד בדרכונים ביום סיור זה.
**לא ניתן להבטיח בוודאות הסיור, מדובר בשטח צבאי והסיור כרוך בתאומים ובאישורים היכולים להתבטל ללא סיבה או הסבר מצד השלטונות.

סגור

נמשיך לביקור במבצר הוואסונג מסוף המאה ה-18, שהוכרז כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק”ו. המלך ג’ונגג’ו תכנן להעתיק לכאן את הבירה ולבנות עיר אוטופית.

סגור

נמשיך לביקור במכתש דמוי הקערה – סיאונגסן, הנוצר מהתפרצות געשית לפני כ- 5000 שנה. נבקר באחד האתרים המספר את סיפורן של הנשים הצוללות הניו HAENYEO  השולות את פרי הים ממעמקים באופן מסורתי ללא שימוש בבלוני חמצן.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה

מחיר הטיול כולל

טיסה בינלאומית (כולל מיסי נמל נכון ליום 1.10.18)
טיסות פנימיות בהתאם לתכנית
בתי מלון מדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה
אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכניות הטיול
סיורים וכניסות לאתרים לפי מסלול הטיול
חצי פנסיון כשר בכל ימי הטיול
מדריך ישראלי מקצועי ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם למסלול
ביטוח בריאות בסיסי ומטען

המחיר אינו כולל

טיפים לנותני השירות בסך 90$ לאדם
הוצאות בעלות אופי אישי
טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם לכל יום טיול)
הוצאות בעלות אופי אישי
כל מה שלא צוין בסעיף “המחיר כולל”

כדאי לדעת

ביטוח
אנו בשי בר אילן כוללים במחיר הטיול פוליסת ביטוח בריאות ומטען ברמה הבסיסית. פוליסה זו מכסה אתכם כאנשים בריאים. באם אתם לוקחים תרופות כלשהן על בסיס קבוע, סובלים ממחלה כרונית כלשהי, הייתם מאושפזים בחצי השנה האחרונה וכדומה, הנכם נדרשים להרחיב את הפוליסה בכדי שתהיו מכוסים בהתאמה למצבכם. הרחבת הפוליסה היא על אחריותכם האישית בלבד ותיעשה ישירות מול חברת הביטוח!
למי שנזקק להרחבה, תקוזז העלות של הפוליסה הבסיסית הכלולה במחיר הטיול מהמחיר שתידרשו לשלם עבור השדרוג לפי מצבכם הבריאותי.
הפוליסה (הבסיסית/המורחבת בהתאמה לפי הצורך) מכסה אתכם בדמי ביטול (כמפורט בסעיף תנאי ביטול) גם במקרה שתאלצו לבטל השתתפותכם מסיבות רפואיות כפי שמפורט בתנאי הפוליסה.
רק בריאות! וזכרו לא לנסוע לחו”ל ללא ביטוח המתאים למצבכם הבריאותי!

חשוב לדעת
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה
* במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל
* שערי מטבע: בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו”ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל. הערה: כל תוספת עתידית של מסי נמל או תוספת דלק תחול על הלקוח
* אנו ממליצים בפני כל מטייל לפנות אל לשכת הבריאות הסמוכה למקום מגוריו או למרפאת מטיילים כלשהי להתייעצות בעניין חיסונים נחוצים לא יאוחר מחודש לפני מועד היציאה
* מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 15 נוסעים משלמים
* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר האינטרנט
* יש לוודא שהדרכון תקף ל-6 חודשים לפחות

אנו ממליצים בפני כל מטייל לפנות אל לשכת הבריאות הסמוכה למקום מגוריו או למרפאת מטיילים כלשהי להתייעצות בעניין חיסונים נחוצים לא יאוחר מחודש לפני מועד היציאה.
בכניסה לדרום אפריקה יתכן ותתבקשו להציג פנקס חיסונים הכולל חיסון נגד קדחת צהובה.

בטיולנו הן מרמת בתי המלון והן מרמת האוכל הכשר אין כל חשש למחלות.

תנאי ביטול
* מרגע ההרשמה 47$ אמריקאי לנוסע בגין דמי ביטול אשר יגבו בכל מקרה
* מ-21-45 ימי עבודה טרם היציאה לטיול: 30% ממחירו של הטיול לנוסע
* מ-7-20 ימי עבודה טרם היציאה לטיול: 50% ממחירו של הטיול לנוסע
* פחות מ 7 ימי עבודה טרם היציאה לטיול: 100% דמי ביטול כולל כל העלויות הנלוות כגון ויזה וכד‘
* דמי ביטול לטיסות הפנים: כל טיסה שכורטסה, יחולו דמי ביטול מלאים על הנוסע.

* יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות

css.php