דרום קוריאה

11 יום

נופים עוצרי נשימה לצד תרבות ומסורת עתיקת יומין

דרום קוריאה שוכנת באזור הדרומי של חצי הקוראני ומציעה למבקרים מסע מרתק של אלפי שנות היסטוריה ותרבות, מגוון מרהיב של נופים ואוצרות טבע. סמל היין ויאנג בצבעי כחול אדום במרכזו של דגל דרום קוריאה נראה כמסמל את חצי הקוריאני לשניים על ידי הגבול השמור בעולם וחוצץ בינה לבין שכנתה, צפון קוריאה אך גם משמש לסמל הרמוני בין המסורת למודרניות הקיימת במדינה.

מסלול הטיול

ארמון זה נחשב לאחד הארמונות הגדולים במזרח, בעל 7000 מבנים. בשנת 1592, בעת פלישת היפנים, נהרסו רבים מחלקיו של הארמון ונשארו רק 7% מהמבנים. תהליך שיקום הארמון למעשה נמשך עד היום. נבקר במוזיאון הארמון. נמשיך משם למוזיאון הפולקלור של קוריאה The National Folk Museum of Korea שם נשמע על מאכלים, כלים, לבוש של אותה תקופה. נוכל לראות דגם של שכונה שנבנתה במאה ה-17. נוכל לצפות באורח החיים, לפני התפתחות העולם הדיגיטלי. נעבור בשבילי בתי קפה ומסעדות מבתים מסורתים באינסה דונג ונגיע לאיקסון דונג, מרכז קניות של מוצרים מסורתיים במחירים מוזלים במיוחד.

סגור

אחרי הסיור בהונג דה נמשיך לסדנת בושם שאחרי הסבר הכנה, כל אחד יבחר ריחות ממגוון הריחות שיש בחנות וישלב לעצמו בושם מיוחד כל פי טעמו האישי. את סיאול חוצה נחל בשם “האן” שבקוריאנית הוא נקרא “האן גאנג”. זהו נחל בוא יש מסלולי הליכות, אופניים, מקום לפיקניק, שייט, דייג, מסיבות וכ’ו. נשב על מחצלות פיקניק ונאכל ארוחת צהריים עם הנוף המדהים הנשקף מן הנחל. אחרי הארוחה נעלה על סירות ברווז בנחל ונערוך שייט על הנחל. נמשיך לדונג דה מון שנמצא ליד “DDP  Dongdaemun Design Plaza” – זהו אולם אירועים שהוא הישג אדריכלי מדהים בעיצוב עתידני, שוק מעצבים ודוכני אוכל. באיזור יש הרבה מרכזי שופינג אך לפני שנוצרו המרכזים, מילאורה שהיה בעבר אחד ממרכזי השופינג הגדולים בקוריאה, שבזמנו כולם היו מגיעים למרכז הזה כדי לרכוש בגדים לכל המשפחה במחירים זולים.

סגור

נמשיך לשכונת בתים מסורתים “נאמסן גול” Namsangol Park. שכונה שאנשים בנו את ביתם בסגנון מסורתי של פעם. עדיין יש הרבה שכונות בסגנון המסורתי בכל רחבי קוריאה. נעבור בין הרחובות ונשמע הסברים איך בנוי כל חלק ומה הסיבה לכך ואיך הטכנולוגיה השפיע על הסגנון הזה ושילבה שינוי היברידי בין מסורתי ועכשווי-מודרני. משם ניסע למוזיאון “ג’אמשיל “. זהו מוזיאון מיני שנמצא בג’אמשיל בבניין של לוטא וורלד. המוזיאון מציג את קוריאה העתיקה, שם נוכל להבין ולחוות את נושא המעמדות בקוריאה, טקסי האצולה, ועוד.

סגור

שם נעלה על קרוניות בעלות 4 מושבים עם פדלים שרוכבים במסלול סביב לאי נאמי. זוהי רכבת מיוחדת איתה נסייר בכל רחבי הגן ואף נחצה את הנהר שמקורו בהר הגעש שנמצא במרכז האי נאמי. יום שכולו טבע וחווית חושים מטורפת. נחזול למלון בסיאול להתארגנות לפני כניסת שבת.

סגור

בתקופות הקודמות התקיימו בהר טקסי גשם בזמן בצורת לכן בזמנו הוא היה מקום קדוש שאפילו אסרו לזרוק אבנים לנחל. פה אנחנו נעלה על סירה בסגנון הקדום או סירת קייק לבחירה, למסלול בנחל ולהנות מהנוף עוצר הנשימה.

סגור

מפליגים ביכטה לצפות “columnar joint” סלעים בצורה גאוגרפית שנוצרו בטבע. נמשיך לפאב יפהפה בחוף, נשתה משקאות קרים ונצפה בשקיעת השמש.

סגור

הצבעוניות והססגוניות של הכפר, הביאה זמרים רבים להקליט קליפים של שיריהם. נמשיך משם למקדש בודהיסטי, יונג גונג סה. זהו מקדש יחסית חדש שנבנה בשנת 1970. אחד המקומות היפים ביותר בקוריאה, שגם נמצא בקצה החוף. בכל שנה ב-1 לינואר הקוריאנים נוסעים לחוף לראות את זריחת השמש הראשונה של השנה ולקבל אנרגיות חיוביות וגם הצלחה לשנה החדשה. ביום זה המוני קוריאנים גודשים את המקום.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה
08.09.24
18.09.24
11
5890 $
600 $

מחיר הטיול כולל

* טיסות בין לאומיות הלוך ושוב וטיסות פנים
* מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1/5/23
* בתי מלון: אכסון בבתי מלון תיירות טובה ו/או דרגה ראשונה
* חצי פנסיון: ארוחת בוקר כשרה וארוחת ערב חמה + מצרכים להכנת כריכים לצהריים.
* אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול
* סיורים בהתאם לתוכנית הטיול
* מדריך מקומי דובר אנגלית
* דמי כניסה לאתרים השונים המופיעים בתוכנית הטיול
* מדריך מצוות שי בר אילן
* טיפים לנותני השירות בחו”ל

המחיר אינו כולל

* ביטוח נסיעות, בריאות ומטען
* הוצאות בעלות אופי אישי
* טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5$ לאדם לכל יום טיול)
* מופעים שלא כלולים בתכנית
* הוצאות בעלות אופי אישי
* כל מה שלא צוין בסעיף “המחיר כולל”

כדאי לדעת

חשוב לדעת
• מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים.
• בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
• יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
• בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר.
• יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות.

תנאי תשלום
• ברגע ההרשמה יחויב הנוסע במקדמה של 500$ לאדם.
• סגירת תשלום: מרגע הפיכת הטיול למובטח.

דמי ביטול
• עד 60 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-47$ דמי רישום בלבד
• 59-40 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-25% משווי הטיול
• 39-14 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול
• 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול
• מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות.
במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים
* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה.

css.php