ברזיל וארגנטינה

11 יום

כולל ריו דה ז'ניירו, בואנוס איירס, מפלי איגואסו וקלפאטה

טיול המשלב יעדים וערים מהיפות בעולם. בברזיל מריו דה ז’ניירו (העיר המופלאה). והפלא העולמי: מפלי איגואסו. בארגנטינה, מבואנוס איירס “פריז של דרום אמריקה” והמשך לקלפאטה העיירה בקצה העולם שם נשוט לקרבת “הקרחון המתנפץ” פריטו מורנו.

 

 

נפתח בברזיל ובריו דה ז’ניירו (“העיר המופלאה”). ברזיל המדינה הגדולה ביותר בשטחה ובאוכלוסייתה ביבשת דרום אמריקה היא תערובת עוצרת נשימה של תרבויות שנמזגו זו לזו והשתלבו זו בזו וכל אלו בתוך שפע אדיר של אוצרות טבע מרהיבים.

נמשיך לארגנטינה ומפלי איגואסו על גבולה עם ברזיל. המפלים נחשבים בצדק רב ליפים בעולם. ארגנטינה שכנתה הדרומית של ברזיל והמדינה השניה בגודלה ביבשת נושקת לאוקיינוס האטלנטי במזרחה ובמערבה רכס הרי האנדים שעובר מצפון לדרום לאורך היבשת וחוצץ בינה לבין שכנתה, צ’ילה.

נבקר בעיר הבירה “בואנוס איירס” שכתרים רבים נקשרו לה. נמשיך לאל קאלאפטה על סף פארק הקרחונים ממנה נשוט ונצפה בפלא הטבע הלא הוא הקרחון הידוע בשם “פריטו מורנו” – הקרחון המתנפץ.

סגור

מסלול הטיול

כמו כן, נראה את אצטדיון הסמבה (“סמבודרומו”) בו מתקיים כל שנה “הקרנבל הגדול בעולם…” נתבונן גם באצטדיון מאראקאנה – מגרש הכדורגל המפורסם ביותר בעולם (בעבר: 128,000 מקומות ישיבה!). נסיים בביקור במפעל התכשיטים ואבני החן  ה.שטרן שיש לו יותר מ-200 סניפים בעולם כולו, כולל בישראל.

סגור

ביער אלפי סוגים של צומחים ובעלי חיים אשר נמצאים רק ביער האטלנטי. ביער המון פינות חמד עם מפלים שוצפים. נסיים בביקור בשכונת הפאבלות, המשכנות הדלים הסוגרים סביב העיר ומטפסים ממנה מעלה אל ההרים. בערב נוכל לצאת למופע פלטפורמה.

סגור

נערוך טקס יזכור ע”י שרידי השגרירות שנפגעו בה רבים ונסיים ברובע המפורסם פאלרמו, עיר הגנים היפים. נבקר בשכונה הציורית “לה בוקה” מעוזם של מהגרים איטלקים ובית הקברות המפואר “ריקולטה”. לא נפסח גם על מדרחוב “פלורידה” המפורסם ובו בית הכל-בו הענק “גלריה פאסיפיקו”. הכנות לשבת. קבלת שבת וסעודת שבת.

סגור

לאחר הנחיתה נטייל באזור אגם ארגנטינה, בו שוכן בכבוד: קרחון פעיל ומופלא: “הקרחון המתנפץ” “פריטו-מורנו” שמתנשא לגובה של 70 מ’ מעל פני האגם. רוחבו 5 קילומטרים! לעיתים קרובות מתנתקים מהקרחון גושי קרח הנופלים לאגם ב”קולות מים רבים, אדירים…” נטייל בין נופי התצפיות השונות, ונלמד על הפלא העולמי המושך אליו מבקרים מכל העולם. אחת למספר שנים הגושים סוכרים הנהר וגורמים למפץ אדיר. נשוט על פני האגם הגדול.

סגור
תאריכים ומחירים

תאריכים ומחירים

יציאה
חזרה
ימים
מחיר
תוספת ליחיד
מדריכים
הערות
קובץ להדפסה

מחיר הטיול כולל

• טיסות בינלאומיות וטיסות פנים, מיסי נמל בינלאומיים.
• בתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה.
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען בסיסי.
• חצי פנסיון כשר + אפשרות להכנת כריכים לצהריים.
• אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכניות הטיול.
• סיורים וכניסות לאתרים כמצוין בתכנית.
• מדריך מקצועי מצוות “שי בר אילן”.
• מדריכים מקומיים דוברי אנגלית לפי הצורך.

המחיר אינו כולל

• טיפים לנותני שירותים בחו”ל בסך של 80$
• טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 5$ לאדם לכל יום טיול).
• מופעים אשר לא כלולים בתכנית.
• הוצאות בעלות אופי אישי.
• כל מה שלא צוין בסעיף “מחיר הטיול כולל”.

חשוב לדעת

הערות חשובות

יתכנו שינויים במסלול הטיול  עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות.
בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה בטיסות, שייט או תעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה.
ביטוח

אנו בשי בר אילן מעניקים לכם הטבה – פוליסת ביטוח בריאות ומטען בסיסית הנרכשת קבוצתית. פוליסה זו מכסה אתכם כאנשים בריאים, עד גיל 75. באם אתם לוקחים תרופות כלשהן על בסיס קבוע, סובלים ממחלה כרונית כלשהי, הייתם מאושפזים בחצי השנה האחרונה או שחל לאחרונה שינוי במצב בריאותכם, הנכם נדרשים להרחיב את הפוליסה בכדי שתהיו מכוסים בהתאמה למצבכם. הרחבת הפוליסה היא על אחריותכם האישית בלבד ותיעשה על ידכם ישירות מול חברת הביטוח!

במקרה של הרחבת הביטוח, עלות ההרחבה בלבד תשולם על ידכם ישירות לחברת הביטוח.

הפוליסה (הבסיסית/המורחבת בהתאמה לפי הצורך) מכסה אתכם בדמי ביטול (כמפורט בסעיף תנאי ביטול) גם במקרה שתאלצו לבטל השתתפותכם בטיול מסיבות רפואיות כפי שמפורט בתנאי הפוליסה.

הטבה זו אינה ניתנת להמרה כספית כל שהיא או לזיכוי.

רק בריאות! וזכרו לא לנסוע לחו”ל ללא ביטוח המתאים למצבכם הבריאותי!

 

חשוב לדעת

* ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו”ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה
* במקרה של ביטול הטיול מצד הנוסע : במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהם או ניקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול.

* על הנוסע מוטלת האחריות להגיע למפגש הקבוצה ולהתעדכן סופית, בכל השינויים הרבים    המתבצעים במסלול הסופי לאחר עדכון טיסות פנים ושינויי סוכני הנסיעות בחו׳ל. כל מסלול עובר שינויים בהתאם לנ׳ל ובנסיבות שינויי אקלים רציניים או מפגעים ושינויים הכרחיים. אין לנו כסוכני נסיעות שליטה על שינויים רבים המתבקשים בחלוף החודשים הרבים מאז תכנון הטיול המקורי. בכל מקרה שהנוסע ימצא לנכון לבטל ההרשמה לטיול עקב השינויים במסלול.

* בצוע הטיול כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר האינטרנט

* יש לוודא שהדרכון תקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה.

 

תנאי ביטול

* בעת ההרשמה 47$ דולר אמריקאי לנוסע בגין דמי ביטול אשר ייגבו בכל מקרה.

* מ- 60-30 ימי עבודה טרם היציאה לטיול : 1500$ + 47$ דולר אמריקאי

* מ- 29-14 ימי עבודה טרם היציאה לטיול : 3000$ + 47$ דולר אמריקאי

* פחות מ 13 ימי עבודה טרם היציאה לטיול :100% דמי ביטול.

 

* בכל מקרה מהנ”ל דמי הביטול חלים גם על כל העלויות הנלוות כגון ויזה ועוד.

* דמי ביטול בגין טיסות פנים: כל כרטיס טיסה שכורטס, יחולו דמי ביטול מלאים על הנוסע שביטל השתתפותו מכל סיבה שהיא.

 

 

css.php