שייט לאלסקה והרי הרוקי הקנדיים19 יום

שייט באניית פאר וונקובר-אלסקה וטיול קסום בין הרי הרוקי המופלאים בקנדה, כולל משגיח כשרות במהלך השייט

טבע מופלא בנופי בראשית וערים מהיפות בעולם. “הנתיב הפנימי הקסום” – שבוע שייט רגוע בין איים, פיורדים, יערות ועיירות, הרים וקרחונים. לאחר 25 שנות ניסיון באלסקה עם יותר מ-45 קבוצות מאושרות, השכלנו לבחור עבורך את השייט המבוקש ביותר: שייט באניית פאר מן המובחרות והמבוקשות בעולם, עם “Holland America”.
מובטחים לך בשייט זה:
* “האנייה ארמון משייט ברגיעה” (ציטוט מטיילים)
* טיולים ושייט ליעדים רבים יותר מכל האחרים
* שרות ופינוק מהמעולים בעולם
* חברת איכות, הרצאות סרטים ומצגות בעברית
* מופעים ובילוי, שמעטים בעולם מגישים
* החב’ היחידה בעולם שמבטיחה לנו ארוחות גורמה משובחות. אפשרות: להזמין”גלאט” מארה”ב
* שפע מוצרים כשרים באוניה, “שרות חדרים” חינם
* כל החדרים שלנו הם עם חלון גדול לאוקיינוס, מיטה זוגית (או מיטות נפרדות למבקשים מראש) ספה, שולחן וכסאות, אמבטיה ושירותים, ארונות, כספת, שרות חדרים חינם לשתיה קרה או חמה, פירות, סלט, כריך צמחוני ועוד

 

אלסקה – מרחבים מופלאים של קרחונים, פיורדים, עיירות “מהמאות הקודמות”, תופעות טבע, עולם מרתק של החי והצומח ובעיקר, מפגש רווי סקרנות בין העולם והתיירות השועטים קדימה לבין מרחבי פלא רוגעים שמאז הבריאה, מחייכים להם בשלווה. באלסקה נפגוש ונתפעל מתקופות מרתקות בחיי האדם אשר גילה כאן עורקים של זהב וחשף גם פניםשונות של טבע “האדם החולף” לנוכח פני הטבע הקסום הקיים לעד. בעיר סקגוואי, נבקר במוזיאון “הבהלה לזהב”, נעמוד משתאים מול התוצאות המדהימות של התרחשות מופלאה זו. סקגוואי היא בלי ספק פסגת מעשה הניצחון באלסקה. העיר שטבעו של האדם ניצח את איתני הטבע. האמריקאי בנה לפני 100 שנים ויותר את “כבת צוקי הגרניט” המדהימה בעולם. היא מעלה אותך לנופי האל, לאגמים, הרים ופלאי בראשית. כל זה על גשרים ועמל שרק האדם השאפתן יכול להם… אלסקה נרכשה ע”י ארה”ב, מידי הצאר (הקיסר) הרוסי. זהו סיפור מופלא בפני עצמו, עליו נאריך הדיבור במהלך הטיול. האיש השאפתן לו מגיע הקרדיט ל”עסקת זהב” זו, הינו מזכיר המדינה האמריקאי סיווארד. בטיולנו נרד מהאנייה בעיר הנושאת את שמו ונצדיע לאיש שבטעות בזו לו בעבר.

הרי הרוקי בקנדה – הרשו לנו להתחייב: את נופי הבורא הללו לא תשכחו לעולם. ונתחיל בסיפור אמיתי: כששאלו את הנשיא טרומן לדעתו על המרחב המופלא בהרי הרוקי הוא השיב בהתפעלות: “מול הרי הרוקי – גם השפה האנגלית מתגמדת”. הרי הרוקי משתרעים לאורך כ-4,800 ק”מ, מתוכם כ-1,500 ק”מ בקנדה. פסגות הרכס חשופות ומחודדות. למטייל בהרי הרוקי הקנדי, מצפות כל חוויות הנוף שמספקת עוצמת היקום: יערות ואגמים, פיורדים קרחונים, משטחי שלג, עיירות וכפרים הרריים, פארקים של יפי הפרחים בעולם, דגי סלמון בנהרות, איילים רבי קרניים, ואולי דובים! את השבת הראשונה נקבל בעיר ונקובר שבמערב קנדה מהערים היפות בעולם. למחרת, ביום ראשון נעלה על אניית פאר של Holland America בה נהנה בכיף 7 ימים ולילות תוך כדי הפלגה בעיקר בתוך “הנתיב הקסום”, נתיב מים שקט ורגוע, בין איים, הרים, יערות וקרחונים. נסיים בעיר אנקוראג’, העיר הגדולה והפעילה באלסקה. כאן מצפה לנו חוויה של “סוף העולם”… האנייה היא ארמון צף – בית ידידותי, ממנה נרד לטייל במספר ערים ועיירות, פיורדים, קרחוני עד אדירים ומפרצים בלתי נשכחים. נהנה מחוויה של קרחונים גולשים, נופי טבע מופלאים ובעלי חיים מיוחדים.

סגור
css.php